Turkish Series - Okyay Works - Premium Sticker & Wrap

 İlk Siparişe %20 indirim ve kaçmayan sürpriz hediyeler!

  • Text
Yırtıl Dedim
Kargo Ücreti
:   ₺ 110.00
Sepette ₺ 1,000.00 ve üstü için kargo bedava
50.00
Adet
  • Okyay Works Kalitesiyle arabalarınızı özelleştirin. Stickerler kendi üretimimizdir. Yüksek kaliteli folyolar kullanılarak üretilmektedir. Araba, motosiklet, laptop vb. kişiselleştirmek istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.
  • Baskı değil renkli kesim folyodur, renk bozulması yapmaz.
  • Uygulanan yüzeye zarar vermez, kolayca sökülebilir.
  • Üzerinde transfer folyosu ile gelmektedir, bu sayede istediğiniz zemine kolayca uygulayabilirsiniz.
  • Uygulamadan önce zemini temiz bir bez ile temizleyiniz. Zeminin yağlı, kirli olması uygulama kalitesini etkilemektedir.
  • Araba ve Motorsiklet Sticker Özellikleri Araba ve motosiklet stickerleri kişilerin tarzlarına göre birçok özellik barındırır. Bu özellikler genel olarak kullanıcı deneyimini etkiler. Malzemeni kalitesi ve dayanıklılığı satın alığınız üründen maksimum performans almanızı sağlar. Dış etkenlere dayanıklı bir model seçiminde bulunmak son derece önemlidir. Rüzgara, yağmura ve kötü hava koşullarına dayanıklı bir model seçerek bu dertten kurtulabilirsiniz. Araba sticker yazı veya görsel içerebilir. Renk seçenekleri ve tasarım çeşitliliği de dikkate değerdir. Araba ve motosiklet sahipleri kendi zevklerine ve araçlarının tarzına uygun stickerları seçebilmek için geniş ürün yelpazesi içerisinde inceleme yapabilirler. Bu avantajla birlikte araçlarının dış görünüşünü kişiselleştirebilir ve farklılık yaratabilirler. Renkli veya renksiz olmak üzere pek çok tasarım bulunur. Ek olarak araba sticker yapıştırma işleminin basit olması önemlidir.
Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
GÜVENLİ ÖDEME
Hızlı ve kolay şekilde ödeme yapabilirsiniz.
ÜRÜN GARANTİSİ
Garantili ve faturalı ürünler
ÜCRETSİZİ ADE
14 Gün içinde koşulsuz ücretiz iade
AYNI GÜN KARGO
08:00'e kadar aynı gün kargo avantajı